Jedna z nejinovativnějších společností a jednička na německém trhu v oblasti vysoce kvalitních designových svítidel.

Výrobky Occhio skládají komplexní modulární systém svítidel, který umožňuje vytvořit mistrovské dílo z každého prostoru díky nadčasovému designu a inovativním technologiím.

Společnost založil Axel Meise na počátku 90. let v Mnichově. Od té doby obdržel design výrobků mnoho ocenění jako například IF Gold Award, German Design Award Gold či Lighting Design Award.

serie X

Mito

Mito Linear

"Naše mistrovské dílo fascinuje nebývalým způsobem. Vynikající design a kvalita světla, výjimečné funkce a intuitivní snadné používání posouvají zážitek z osvětlení na zcela novou úroveň."

Vlajková řada Mito a Mito linear se vyjímá zejména svými funkcemi, mimo plynulé nastavení výšky svítidla lze bezdotykovým ovládáním nastavit teplotu světla (2700-4000K) nebo svícení nahoru a dolů. Svítidla jsou vybavena výkonnými LED čipy, jejichž podání barev dosahuje 95% denního světla. Volitelné funkce jsou pak ovládání přes Bluetooth čiinteligentní domácnost.

Funkce

Povrchové úpravy

více na occhio.de →

serie L

Sento

Sento sospeso

Più

"Design potkavá inovaci - modulární svítidla Sento a systém reflektorů Più nabízejí idealní světlo do každé situace. Spojení kvalitního designu, rozsáhlé variability systému a jedinečnost kvality světla vytvářejí ideální podmínky pro holistický design osvětlení."

Výrobky z této řady jsou specifické svou tvůrčí svobodou, charakteristická optika a vyměnitelné filtry s bezdotykovým ovládáním k sobě neodmyslitelně patří. Led zdroje těchto svítidel jsou k dispozici v chromatičnosti 2700, 3000 nebo 4000K a sahají až k 97% barevného podání denního světla.

funkce

povrchové úpravy

více na occhio.de →

serie M

ìo

leì

luì

Já, on, ona

Tři charaktery svítidel, která disponují trojrozměrným pohybem díky unikátnímu 3d kloubu, který neviditelně spojuje hlavu a tělo svítidla. Specifická vlastnost svítidel lui se vyznačuje úhlem toku světla, který lze nastavit v rozmezí 20-60°.

Funkce

Povrchové úpravy

více na occhio.de →

serie E

Sito

I zahrada si zaslouží pozornost

Venkovní řada svítidel neoslní pouze svým působivým světlem, ale i designem dokonale zpracovaného těla, které je díky krytí IP65 chráněno proti prachu a vodním paprskům. Led zdroj opět sahá na 97% barevného podání denního světla.

Funkce

Povrchové úpravy

více na occhio.de →

Nakupujte online

myOcchio - create your light